Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Miroslav Kozel - Marketing a reklama M-Age

M-Age.cz - Marketing a reklama. Miroslav Kozel

Marketing a reklama

profesionální marketing a reklama M-Age - máme prokazatelné zkušenosti v oboru.

M-Age marketing & reklama

Máme velké množství referencí, které dokazují, že jsme profesionály v oboru marketingu a reklamy. m-age - marketing a reklama.

NECHTE SE INSPIROVAT

Zaregistrujte se k odběru novinek a my vám budeme pravidelně zasílat náš newsletter se zajímavými nápady a akčními nabídkami.

ZEPTEJTE SE NÁS

Nevíte si rady se zadáním projektu? Chcete se zeptat na naše možnosti? Potřebujete konzultovat svůj projekt? Napište nám.

REFERENČNÍ PROJEKTY

Navštivte sekci referenčních projektů a nechte se inspirovat netradičním řešením nebo si napište o moji prezentaci projektů přímo ve vašem oboru…

Kdo jsem

Jsem marketér s prokazatelnými zkušenostmi s vývojem funkčních komunikačních konceptů pro velké společnosti i firmy lokálního charakteru.

 

Na straně agentur i zadavatelů jsem řídil řadu úspěšných projektů
v oblasti vývoje a řízení značek, podpory prodeje, CRM aktivit i ucelených reklamních kampaní. Mám zkušenosti s budováním značky na trhu a tvorbou efektivních nástrojů podpory prodeje. Umím navrhovat funkční marketingovou strategii akceptující požadavky trhu.

 

Ve spolupráci s prověřenými grafiky, webdesignéry, programátory, partnerskými tiskárnami a médii jsem schopen reagovat na požadavky klientů ve velmi krátké době.

 

Obrázek1