Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Miroslav Kozel - Marketing a reklama M-Age

M-Age.cz - Marketing a reklama. Miroslav Kozel

Marketing a reklama

profesionální marketing a reklama M-Age - máme prokazatelné zkušenosti v oboru.

M-Age marketing & reklama

Máme velké množství referencí, které dokazují, že jsme profesionály v oboru marketingu a reklamy. m-age - marketing a reklama.

NECHTE SE INSPIROVAT

Zaregistrujte se k odběru novinek a my vám budeme pravidelně zasílat náš newsletter se zajímavými nápady a akčními nabídkami.

ZEPTEJTE SE NÁS

Nevíte si rady se zadáním projektu? Chcete se zeptat na naše možnosti? Potřebujete konzultovat svůj projekt? Napište nám.

REFERENČNÍ PROJEKTY

Navštivte sekci referenčních projektů a nechte se inspirovat netradičním řešením nebo si napište o moji prezentaci projektů přímo ve vašem oboru…

Marketing

Spolu s kolegy v oblasti grafiky dáváme značkám vlastní tvář. Vytváříme funkční design značky. Máme zkušenosti s vývojem
a budováním značky,
návrhem atraktivního obalového designu
a realizací
úderných materiálů podpory prodeje napříč všemi komunikačními kanály.

 

Umíme navrhnout a řídit koncept marketingové strategie akceptující požadavky trhu. Naše návrhy akceptují možnosti a cíle zadavatelů. Jsme schopní připravit optimální řešení jak pro nadnárodní a republikové klienty, tak pro společnosti lokálního charakteru.

 

 

viva1ok