Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Miroslav Kozel - Marketing a reklama M-Age

M-Age.cz - Marketing a reklama. Miroslav Kozel

Marketing a reklama

profesionální marketing a reklama M-Age - máme prokazatelné zkušenosti v oboru.

M-Age marketing & reklama

Máme velké množství referencí, které dokazují, že jsme profesionály v oboru marketingu a reklamy. m-age - marketing a reklama.

NECHTE SE INSPIROVAT

Zaregistrujte se k odběru novinek a my vám budeme pravidelně zasílat náš newsletter se zajímavými nápady a akčními nabídkami.

ZEPTEJTE SE NÁS

Nevíte si rady se zadáním projektu? Chcete se zeptat na naše možnosti? Potřebujete konzultovat svůj projekt? Napište nám.

REFERENČNÍ PROJEKTY

Navštivte sekci referenčních projektů a nechte se inspirovat netradičním řešením nebo si napište o moji prezentaci projektů přímo ve vašem oboru…

Řízení obchodních značek

Jsem schopen vytvořit kompletní strategii obchodní značky. Mám zkušenosti s vývojem nových značek i redesignem značek stávajících. Na projektech spolupracuji se špičkovými externími grafiky vhodnými pro Vaše řešení.

 

Nabízené řešení vychází z auditu trhu, benchmarketingových aktivit
a dokonale sestaveného a odsouhlaseného briefu. Klientům předkládám minimálně tři koncepty akceptující všechny požadavky zadání. Navrhované řešení umím otestovat na cílové skupině zákazníků.

 

 

vinh